Jesteś tutaj:Sport Rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz” już w sobotę
wtorek, 21 maja 2019 10:18

Rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz” już w sobotę

 
Rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz” już w sobotę archiwum redakcji

Przed nami kolejna edycja branżowego rajdu rowerowego bibliotekarzy, czyli „Odjazdowego bibliotekarza”. W tym roku wyruszy on w kierunku wsi Ostrowite Prymasowskie.

W trakcie rajdu organizatorzy zapewniają jak zawsze doskonałą atmosferę, nienaganne towarzystwo, bajeczne widoki polskiej przyrody, poczęstunek po przyjeździe do Ostrowitego oraz - co oczywiste - ruch i rekreację w doskonałym wydaniu.

Całość trasy, wraz z powrotem do Gniezna, nie powinna przekroczyć 50 km. Rajd wystartuje w sobotę 25 maja o godz. 9:00 z gnieźnieńskiego Rynku. Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 577 001 317 lub na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wpisowe wynosi 10 zł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane