Wydrukuj tę stronę
czwartek, 23 maja 2019 14:08

Czerwcowe promocje na basenie

 
Czerwcowe promocje na basenie źródło: GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z promocji przygotowanych na najbliższy miesiąc, obejmujące trzy terminy.

W weekend 1 i 2 czerwca, z okazji przypadającego Dnia Dziecka, przygotowane zostały promocyjne wejścia na basen dla dzieci, młodzieży uczącej się, studentów i osób niepełnosprawnych - bilet na basen jest w cenie 6 zł. Tego dnia obowiązują promocje rodzinne na basenie - bilet rodzinny z 50% zniżką. 1 czerwca przypadać będzie także Happy Day - podwajane będą środki na karnecie ulgowym 5-godzinnym. 

W długi weekend 20-23 czerwca basen będzie czynny w godzinach od 10:00 do 22:00. W tym okresie obowiązywać będą promocyjne wejścia na basen dla dzieci i młodzieży uczącej się oraz studentów - bilet na basen w cenie 6 zł. W dniach od 22 i 23 czerwca obowiązywać będzie weekend rodzinny na basenie - z 50% zniżką. 

Trzecia promocja odbywa się z okazji Dnia Ojca, który przypada 23 czerwca. Tego dnia tata z dzieckiem będzie mógł wejść na basen na jeden bilet ulgowy. 
Oferta dotyczy godzinnego pobytu na basenie. Przedłużanie pobytu według obowiązującego cennika. Więcej informacji na www.basengniezno.pl