sobota, 25 maja 2019 09:38

Z nieba do piekła - punkty trafiają do Bałtyku

  mnopr
Z nieba do piekła - punkty trafiają do Bałtyku archiwum redakcji

Piłkarze Mieszko Gniezno w ramach trzecioligowych rozgrywek udali się do Gdyni, by tam mierzyć się z miejscowym Bałtykiem.

Oba zespoły przystępowały do spotkania z bagażem doświadczeń i po perturbacjach. Również oba jak wody potrzebowały punktów. Po serii czterech kolejnych porażek najbardziej przełamali się jednak gdynianie.

Początek spotkania należał do zespołu MKS Mieszko Gniezno. Przyjezdni już w 3. minucie objęli prowadzenie. Najlepiej wtedy na boisku zachował się Wolkiewicz. Po kilku minutach na 0:2 podwyższył Konieczny i od tego momentu mieszkowcom grało się już tylko gorzej. Gdy wydawało się, że spotkanie jest pod kontrolą, to już w 37. minucie idealnie znalazł się Sobecki i na tabeli wyników pojawiło się 1:2. Nie trzeba było długo czekać i po kilku chwilach już był remis - bramkę do szatni strzelił Garczewski.

W trakcie przerwy trener gospodarzy musiał powiedzieć kilka mocnych słów swoim podopiecznym, gdyż ci po wymianie ciosów wyszli na prowadzenie - bramkę strzelił w 58. minucie Biskup. Na szczęście w Mieszku gniezno gra „Konias”, który w 62. minucie doprowadził do wyrównania. To jednak wkrótce się zemściło, gdyż w 76. minucie sędzia główny wskazał na „wapno” po faulu w polu karnym biało-niebieskich. Skutecznym egzekutorem był Letniowski. Tym samym ustalił wynik spotkania na 4:3, który utrzymał się już do końca meczu.

Bramki: Sobiecki 37, Garczewski 45+1, Biskup 58, Letniowski 76 karny - Wolkiewicz 3, Konieczny 23, 62.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Miś wtorek, 28 maja 2019 07:19 napisane przez Miś

  Już dawno mówiłem, żeby stadion Mieszka oddać w dzierżawę nieodpłatną Uniwersytetowi. I niech w Gnieźnie otworzą kolejny kierunek AWF- szkolenie trenerskie . Będziemy mieć przynajmniej Świetnych w-ef istów i bardzo dobrych, zaangażowanych trenerów. No i na sza uczelnia znowu zyska kolejnych studentów z Polski! A o tym że Uniwersytet Adama Mickiewicza w końcu porządnie zadba o nasz stadion nad jeziorem Jelonek , to już nawet nie wspomnę.

 • Link do komentarza mojia poniedziałek, 27 maja 2019 17:57 napisane przez mojia

  Prezydent rozwalił Mieszka...czas na Start.

 • Link do komentarza Legionista poniedziałek, 27 maja 2019 08:22 napisane przez Legionista

  z 2:0 przegrać 3:4. Powinni na pieszo wrócić do Gniezna i dostać jeszcze oklep od kibiców

 • Link do komentarza ferdek niedziela, 26 maja 2019 05:02 napisane przez ferdek

  No widzimy rządy prezydenta i prezesa znawców futbolu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane