Jesteś tutaj:Sport Bibliotekarze i czytelnicy wyruszyli w odjazdowy rajd
sobota, 25 maja 2019 10:44

Bibliotekarze i czytelnicy wyruszyli w odjazdowy rajd

 
Bibliotekarze i czytelnicy wyruszyli w odjazdowy rajd fot. Rafał Wichniewicz

W sobotni poranek z Rynku po raz kolejny wyruszył rajd rowerowy, organizowany przez gnieźnieńskich bibliotekarzy. Na starcie pojawiło się kilkudziesięciu uczestników.

Niepisaną tradycją tutejszych książnic jest coroczna wycieczka jednośladami poza Gniezno. Za każdym razem uczestnicy wybierają się rowerami na rajd, prowadzący drogami i ścieżkami powiatu gnieźnieńskiego, a w sobotę 25 maja wyruszyli w kierunku miejscowości Ostrowite Prymasowskie. 

Na starcie pojawiło się kilkudziesięciu rowerzystów, zarówno pracowników kilku bibliotek z Grodu Lecha, jak i mieszkańców, którzy postanowili skorzystać z dobrej, choć nieco wietrznej aury. Po wspólnym zdjęciu wykonanym na Rynku, wyruszyli w trasę liczącą około 50 km, a w jej połowie dla uczestników zapewniono poczęstunek przygotowany przez organizatorów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane