Jesteś tutaj:Sport Jubileuszowy rajd rowerowy z Klubem Ekologicznym
piątek, 14 czerwca 2019 16:49

Jubileuszowy rajd rowerowy z Klubem Ekologicznym

  mnopr
Jubileuszowy rajd rowerowy z Klubem Ekologicznym archiwum redakcji

Polski Klub Ekologiczny Okręg Wielkopolski Koło w Gnieźnie serdecznie zaprasza na Jubileuszowy XX Gnieźnieński Rajd Rowerowy Gniezno – Jankowo Dolne - Gniezno.

Rajd odbędzie się w sobotę 15 czerwca w godzinach od 10:00 do 15:00, a wyruszy z gnieźnieńskiego Rynku (rejestracja od 9:30). Trasa przejazdu: Rynek - Wełnica i dalej przez miejscowości Jankowo Dolne – Wierzbiczany - Kędzierzyn - Gurówko – META Gniezno ul. Wrzesińska Wiata Edukacyjna Gajówka. Łącznie ok. 35 km.

Na miejscu w Gajówce przewidziane są konkursy, gry i zabawy zręcznościowe oraz napoje i ciepły poczęstunek dla uczestników Rajdu. Wpisowe w wysokości 5 zł.

Uczestnik Rajdu ma obowiązek posiadania sprawnego roweru, odpowiedniego ubioru oraz dokumentu tożsamości. Zalecane kamizelki odblaskowe i kaski ochronne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane