Jesteś tutaj:Sport Ruszyli w jubileuszowy XX Rajd Rowerowy
sobota, 15 czerwca 2019 14:51

Ruszyli w jubileuszowy XX Rajd Rowerowy

 
Ruszyli w jubileuszowy XX Rajd Rowerowy fot. Rafał Wichniewicz

Kilkudziesięciu miłośników dwóch kółek wyruszyło w sobotnie przedpołudnie na wspólną przejażdżkę po drogach powiatu gnieźnieńskiego.

Wszystko w ramach jubileuszowej, dwudziestej edycji rajdu rowerowego, organizowanego przez miejscowe koło Polskiego Klubu Ekologicznego. Na starcie, który mieścił się na rynku, przed godziną 10 pojawiło się sporo rowerzystów, którzy postanowili w ten sposób skorzystać z uroków sobotniej aury. 

Rowerzyści wyruszyli w trasę liczącą około 35 km, a wiodącą z Gniezna do Wełnicy i dalej w kierunku Jankowa Dolnego, Wierzbiczan, Kędzierzyna, Gurówka z metą w wiacie edukacyjnej Gajówka przy Nadleśnictwie Gniezno.

1 komentarz

  • Link do komentarza Marek niedziela, 16 czerwca 2019 07:16 napisane przez Marek

    TYLKO PODZIWIAĆ tych co odważyli się na jazdę przy tak wysokiej temperaturze i to w samo południe. Może dla tego grupka rowerzystów była tak skromna. Mam nadzieję, ze wszystkim udało się dojechać do METY RAJDU.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane