Jesteś tutaj:Sport 118 medali klubu pływackiego Konkret Gniezno w minionym sezonie
niedziela, 16 czerwca 2019 08:57

118 medali klubu pływackiego Konkret Gniezno w minionym sezonie

  mnopr
118 medali klubu pływackiego Konkret Gniezno w minionym sezonie zdjęcie nadesłane

Przez 10 miesięcy ostatniego sezonu pływackiego, zawodnicy klubu Konkret Gniezno wzięli udział w kilkunastu zawodach pływackich w naszym kraju o charakterze ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

W ich trakcie udało się młodym pływakom zebrać 67 złotych, 26 srebrnych i 25 brązowych medali, które są pełnym dorobkiem podopiecznych z tego zespołu. W szeregach klubu występują zawodnicy plasujący się na najwyższych miejscach polskiego rankingu pływania w swoich kategoriach wiekowych. Dumą Konkretu jest też to, że klub reprezentuje wysoką średnią wyszkolenia i jest doceniany przez fachowców za całość działalności.

Przy okazji podsumowania swojej działalności, Konkret Gniezno pragnie podziękować tym, którzy przyczynili się czynnie do sukcesu klubu czyli sponsorom i ludziom stale wspierającym jego funkcjonowanie. Jednocześnie gratuluje rodzicom ich pociech które nabierają coraz lepszej formy i umiejętności nie tylko pływania. Obiecują, by w w przyszłym sezonie spróbować postarać się o jeszcze wyższy poziom sportowy i satysfakcję uczestników zajęć z uprawiania sportu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane