Jesteś tutaj:Sport Przed Nice 1LŻ: Car Gwarant Start bez zmian w składzie
piątek, 21 czerwca 2019 09:00

Przed Nice 1LŻ: Car Gwarant Start bez zmian w składzie

  mn
Przed Nice 1LŻ: Car Gwarant Start bez zmian w składzie archiwum redakcji

W sobotni wieczór emocje związane z Nice 1 Ligą Żużlową ponownie na torze przy Wrzesińskiej. Do Grodu Lecha przyjeżdża zespół Orła Łódź.

Rywal Startu zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli - podopieczni trenera Lecha Kędziory w dziewięciu spotkaniach zdobyli do tej pory siedem punktów. Szkoleniowiec gości w Gnieźnie nie będzie mógł skorzystać z Tobiasza Musielaka, który nabawił się kontuzji. Kibiców zapraszamy na godzinę 19.45.

W awizowanym składzie gości brakuje także nazwiska Australijczyka Rohana Tungeta, a znalazł się w nim Duńczyk Hans Andersen. W zgłoszeniu Orła Łódź kierownictwo naszych sobotnich gości pozostawiło wolne miejsce pod numerem drugim. Kibicom w Gnieźnie zaprezentują się dwaj krajowi seniorzy - Daniel Jeleniewski i Rafał Okoniewski, a także Niemiec Kai Huckenbeck.

Menadżer Rafael Wojciechowski desygnował niezmienny skład - drobna korekta względem meczu wyjazdowego w Tarnowie nastąpiła w drugiej parze, gdzie prowadzącym będzie Oskar Fajfer, a z numerem 12 na plecach zaprezentuje się Szwed Oliver Berntzon. Pierwsza para to duet Mirosław Jabłoński-Jurica Pavlic, a pod numerem trzynastym już tradycyjnie Adrian Gała. Awizowany w składzie młodzieżowiec to Kevin Fajfer, a pod numerem 14 pojawi się najprawdopodobniej Damian Stalkowski.

Orzeł Łódź:
1. Hans Andersen
2.
3. Rafał Okoniewski
4. Daniel Jeleniewski
5. Kai Huckenbeck
6. Kamil Kiełbasa
7. Piotr Pióro
Car Gwarant Start Gniezno:
9. Mirosław Jabłoński
10. Jurica Pavlic
11. Oskar Fajfer
12. Oliver Berntzon
13. Adrian Gała
14.
15. Kevin Fajfer

Sobota - 22 czerwca - stadion przy Wrzesińskiej 25. Początek - godzina 19.45 (I bieg - 20.15). W pierwszym meczu górą byli żużlowcy z Gniezna, którzy w Łodzi wygrali 49:41.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane