Jesteś tutaj:Sport Promocyjne ceny basenu dla seniorów
piątek, 21 czerwca 2019 15:19

Promocyjne ceny basenu dla seniorów

 
Promocyjne ceny basenu dla seniorów zdjęcie nadesłane

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w wakacje wszystkich seniorów do korzystania z basenu.

Promocyjne – wakacyjne ceny biletów obowiązywać będą od 24 czerwca do 1 września br. od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 19.00 (ostatnie wejście).

Cena biletu dla Seniora (60+) wynosi 5,00 zł za osobę i pobyt 60 minut, a za każdą rozpoczętą minutę dopłata 0,18 zł.

Dla osób częściej korzystających z basenu GOSiR proponuje Karnet Karta Seniora, który po wykupieniu na 10 godzin w kwocie 50 zł (ważność 3 miesiące) umożliwi korzystanie z basenu bez podanych wyżej wyszczególnień.

9 komentarzy

 • Link do komentarza Jam_Jest poniedziałek, 24 czerwca 2019 16:54 napisane przez Jam_Jest

  Do:Mnie nie ma:
  ********************
  "Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu mało"

 • Link do komentarza mieszkaniec do Koryfeusz poniedziałek, 24 czerwca 2019 14:53 napisane przez mieszkaniec do Koryfeusz

  Z Pańskiej wypowiedzi jawnie wychodzi dyskryminacja ludzi....To co dziś chudzi jutro grubi pojutrze inni...jawna selekcja w Pańskiej wypowiedzi.!!!!!!

 • Link do komentarza prosport poniedziałek, 24 czerwca 2019 12:20 napisane przez prosport

  Jam-Jest bo łatwiej mi dotrzeć na basen????????????? Zdrowia życzę.

 • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 24 czerwca 2019 10:29 napisane przez mieszkaniec

  Bylem wczoraj na basenie po dlugim czasie na dzien ojca i sie przerazilem. Basen nie zmieniony od lat zjezdzalnia do wymiany troche remontu nie zalatwi problemu. Jakis czas temu pojawil sie artykul na temat modernizacji plywalni w Gnieznie. Czy nasza wladza zapomniala o swoich planach powiekszenia i unowoczesnienia basenu. Czy byli ostatnio na basenie. Panstwo rzadzacy czas na zmiany bo nasz basen skonczy jak ten we Wrzesni. Pustki pustki. Kiedys istniala odkryta plywalnia za mlodych lat pamietam tlumy ludzi nad basenem chociaz woda wymagala duzo do zyczenia. Zamiast budowac krolow i kroliki zainwestujcie w nasza plywalnie.

 • Link do komentarza Kibic poniedziałek, 24 czerwca 2019 00:10 napisane przez Kibic

  Jeszcze jest całe grono lekarzy specjalistów do których możesz się udać.

 • Link do komentarza Mnie nie ma niedziela, 23 czerwca 2019 19:41 napisane przez Mnie nie ma

  Jam_Jest - masz rację, lepiej, jak ciebie nie będzie na tym basenie. Wystarczy, jak piszesz głupoty na tym forum.

 • Link do komentarza Gosia niedziela, 23 czerwca 2019 17:25 napisane przez Gosia

  Wstyd, że mając inne możliwości władze inwestują w króliki, które wystarczy raz zobaczyć a potem lepiej zapomnieć. ... trzeba było zainwestować w baseny zamiast w głupie orliki, z których korzysta niewielu... w roku zdolnym dzieciaki nietylko gnieźnieńskie by korzystały i to nie raz odwiedzających Gniezno...

 • Link do komentarza Koryfeusz niedziela, 23 czerwca 2019 13:00 napisane przez Koryfeusz

  Ja chciałem skorzystać z basenu, ale nie miałem miejsca, bo jacyś grubi ludzie zajmowali przestrzeń. Nie można tu tego jakoś rozwiązać? Np: osobne dni dla puszystych, osobne dla wąsatych "Januszów" itp? Przynajmniej każdy w miarę możliwości miałby coś dla siebie.

 • Link do komentarza Jam_Jest niedziela, 23 czerwca 2019 10:18 napisane przez Jam_Jest

  ...po licho mam płacić za korzystanie z basenu w którym woda jest chlorowana, czy też chemicznie uzdatniana do kąpieli, jak za darmo mam całe pojezierze gnieźnieńskie. Zdrowiej i z naturą za pan brat. [...]

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane