Jesteś tutaj:Sport Biesiada z folklorem
sobota, 22 czerwca 2019 12:20

Biesiada z folklorem

  mn
Biesiada z folklorem zdjęcie nadesłane

Serdecznie zapraszamy dzieci oraz osoby dorosłe na “Biesiadę z folklorem”, która odbędzie się w sobotę 29 czerwca w Kłecku.  

Biesiadę rozpoczniemy od koncertu Zespołu Tańca Ludowego Gniezno z Centrum Kultury eSTeDe oraz Chóru “Tylko Echo” z Kłecka.  Przy dźwiękach zespołu i chóru nauczymy się ludowego tańca oraz tradycyjnych wielkopolskich przyśpiewek. Pod okiem animatorów odbywać się będą zabawy dla dzieci oraz warsztaty. Całość poprowadzi Szczun z Kareji. Biesiadę zakończy ognisko, przy którym będzie można pośpiewać przy dźwiękach gitary.

Wydarzenie odbędzie się 29 czerwca 2019 r. od godz. 18.00 w parku miejskim w Kłecku. Organizatorem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Centrum Kultury „Scena to dziwna” oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kłecku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny