Jesteś tutaj:Sport Nice 1LŻ: w sobotę starcie z Unią Tarnów
środa, 26 czerwca 2019 14:39

Nice 1LŻ: w sobotę starcie z Unią Tarnów

 
Nice 1LŻ: w sobotę starcie z Unią Tarnów archiwum redakcji

W sobotę drużyna Car Gwarant Startu Gniezno nadrobi ligowe zaległości. Przed nami spotkanie z Unią Tarnów, która obecnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli.

W środę poznaliśmy awizowane zestawienia na ten znakomicie zapowiadający się pojedynek. Goście zapowiadają przyjazd ze świetnie dysponowanym duetem obcokrajowców - Peter Ljung oraz Wiktor Kułakow zagoszczą w Grodzie Lecha. W szeregach tarnowian brakuje Artura Mroczki, który nie jest gotowy na powrót do rywalizacji. Gospodarze z korektą w ustawieniu par.

Menadżer czerwono-czarnych Rafael Wojciechowski desygnuje do boju sprawdzoną piątkę seniorów. Nieco inaczej przedstawiają się jednak pary - z dziewiątką na plecach wystąpi Oskar Fajfer, który zamienił się numerem z Mirosławem Jabłońskim - w sobotę zobaczymy go pod jedenastką. Z trzynastką prowadzącym parę z młodzieżowcem będzie Adrian Gała, a juniorską parę z Kevinem Fajferem stworzy zapewne Damian Stalkowski. Obaj nasi młodzieżowcy mają za sobą dobry tydzień i udane występy w zawodach o DMPJ.

Awizowane składy:
Unia Tarnów:

1. Peter Ljung
2. Ernest Koza
3. Daniel Kaczmarek
4. Artur Czaja
5. Wiktor Kułakow
6. Mateusz Cierniak

Car Gwarant Start Gniezno:
9. Oskar Fajfer
10. Jurica Pavlic
11. Mirosław Jabłoński
12. Oliver Berntzon
13. Adrian Gała
14.
15. Kevin Fajfer

Sobota - 29 czerwca - stadion przy Wrzesińskiej 25 Początek - godzina 16.45 (I bieg - 17.15).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane