środa, 10 lipca 2019 12:49

Start zachęca do korzystania z promocji przez rodziny

 
Start zachęca do korzystania z promocji przez rodziny archiwum redakcji

Na najbliższe ligowe spotkanie z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski działacze GTM Start przygotowali specjalną promocję dla kibiców.

Korzystając z okresu wakacyjnego chcą zachęcić do przyjścia na stadion całymi rodzinami w ramach programu #RodzinaNaStart. Wystarczy zakupić dwa bilety normalne lub zestaw składający się z biletu normalnego i ulgowego. Dokonanie takiego zakupu premiowane będzie dodatkowym biletem dla dziecka w wieku od czwartego do dwunastego roku życia – w prezencie od GTM Start Gniezno. 

Promocja z biletami dla całej rodziny obowiązuje tylko w przedsprzedaży stacjonarnej, prowadzonej od 15 do 27 lipca. Dlatego klub zaprasza do sekretariatu GTM Start Gniezno i punktów partnerskich – sklepy odzieżowe Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, ul. Chrobrego 7A). Ceny wejściówek przedstawiają się następująco: – trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. 

Car Gwarant Start Gniezno podczas spotkania z Arged Malesa TŻ Ostrovia kończy rundę zasadniczą sezonu 2019 na własnym obiekcie. To między od tego meczu zależy pozycja w tabeli przed rundą play-off. 

1 komentarz

  • Link do komentarza tomaszek czwartek, 11 lipca 2019 23:35 napisane przez tomaszek

    Nic to nie da jeśli zrobią mecz o 14 w upalny dzień ,żaden rodzic nie weźmie dzieci żeby je słońce poparzyło lub dostały udaru od słońca. W okresie gdzie rodziny jadą nad jezioro mecze powinny być rozgrywane wieczorową porą i wtedy będzie dobra frekwencja a patrząc na ubiegłe sezony to zazwyczaj jeden mecz był wieczorową pora....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane