czwartek, 18 lipca 2019 08:48

Gra lepsza niż wynik

  mn
Gra lepsza niż wynik źródło: tspodbeskidzie.pl / fot. Jakub Ziemianin

Piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka ulegli w środę w kolejnej letniej potyczce kontrolnej w Grodzisku Wielkopolskim pierwszoligowemu Podbeskidziu Bielsko Biała 0:3.

Podbeskidzie bez wątpienia było zdecydowanie najbardziej wymagającym rywalem spośród wszystkich z którymi zmierzyliśmy się w trakcie obecnego okresu przygotowawczego. Na tle dobrze dysponowanych podopiecznych Krzysztofa Brede trzecioligowiec z Gniezna do 60 minuty zaprezentował się bardzo przyzwoicie.

Podopieczni Mariusza Bekasa "postawili" się środowym rywalom i nie było widać wielkiej różnicy dzielącej obie drużyny. Niestety w drugiej odsłonie, podobnie jak to bywało w dotychczasowych meczach kontrolnych, z każdą zmianą siła biało-niebieskich słabła i bramka dla bielszczan wisiała w powietrzu. Efektem przewagi Podbeskidzia były aż ich trzy trafienia. Najpierw w 68 minucie Sławomira Janickiego pokonał Miłosz Kozak, a następnie dwukrotnie receptę na Jakuba Woźniaka znalazł Karol Danielak, który posłał piłkę do siatki w 75 i 84 minucie gry.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Podbeskidzia różnicą trzech bramek, ale optymizmem z pewnością może napawać postawa biało-niebieskich w pierwszej części i na początku drugiej odsłony. Niepokojem natomiast krótka ławka rezerwowych.

W sobotę naszą drużynę czeka kolejny szalenie wymagający sparingpartner. O godzinie 17.00 w Legnicy zagramy ze spadkowiczem z PKO ekstraklasy Miedzią.

Bramki: Miłosz Kozak (68), Karol Danielak 2x (75,84) - dla Podbeskidzia.

"Mieszko": Sławomir Janicki (69 Jakub Woźniak), Sebastian Golak, Michał Steinke (66 Adrian Kaliszan), Adrian Kaliszan (46 Hubert Kantorowski), Radosław Jasiński (46 Marcin Tomaszewski), Radosław Mikołajczak (35 Łukasz Zagdański), Filip Fiborek (46 Mateusz Roszak), Tomasz Bzdęga, Damian Sędziak (60 Łukasz Bogajewski), Krzysztof Biegański (60 Jakub Hoffmann), Krzysztof Bartoszak (66 Krzysztof Biegański)
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane