Wydrukuj tę stronę
czwartek, 18 lipca 2019 11:24

Łukasz Zagdański trenuje z Mieszkiem

  mn
Łukasz Zagdański trenuje z Mieszkiem źródło: tspodbeskidzie.pl / fot. Jakub Ziemianin

W środowym sparingu z Podbeskidziem Bielsko Biała w biało-niebieskich barwach wystąpił Łukasz Zagdański, który trenuje z biało-niebieską drużyną od wtorku.

Napastnik ten zagrał w środowej potyczce 65 minut pojawiając się na boisku w miejsce kontuzjowanego Radosława Mikołajczaka.  W minionym sezonie Łukasz reprezentował barwy Stali Rzeszów z którą awansował do II ligi i kilka dni temu rozwiązał kontrakt. Z kolei sezon wcześniej występował w ŁKS-ie Łódź z którym awansował do I ligi. W swojej przygodzie z futbolem "Zagi" ma tytuł vicekróla strzelców III ligi w sezonie 2016/17 w barwach Elany Toruń i w sezonie 2015/16 w Pelikanie Niechanowo. Ponadto zdołał zadebiutować na zapleczu polskiej ekstraklasy.

Łukasz wyraża daleko idące chęci, żeby w nowym sezonie przywdziać koszulkę Mieszka, sztab naszego zespołu także widzi go w swoim zespole więc są spore szansę na to, że ujrzymy tego zawodnika w nowym sezonie w naszej ekipie, co bez wątpienia wyraźnie wzmocniłoby ofensywę gnieźnian i wzbogaciło dość wąską kadrę