sobota, 20 lipca 2019 09:03

Sparingowy mecz rezerw

  mn
Sparingowy mecz rezerw archiwum redakcji

Pierwsze spotkanie kontrolne mają za sobą młodzi gracze rezerw gnieźnieńskiego Mieszka. Podopieczni Przemysława Otuszewskiego zremisowali z Pelikanem Niechanowo 2:2.

W pierwszej połowie lepsi byli gnieźnianie, którzy dwukrotnie pokonali byłego golkipera Mieszka Patryka Szafrana. Najpierw w 7 minucie drogę do siatki znalazł Kacper Zimmer, z kolei w 36 minucie padła bramka samobójcza jednego z graczy z Niechanowa i na przerwę obie drużyny schodziły z wynikiem 2:0 dla rezerw Mieszka.

W drugiej odsłonie skuteczniejsi byli piłkarze beniaminka "okręgówki", którzy najpierw w 53 minucie za sprawą Huberta Świątnickiego zdobyli gola kontaktowego, a w 75 minucie po strzale tego samego zawodnika doprowadzili do wyrównania.

Kolejnym sparingowym rywalem naszych rezerwistów będą juniorzy starsi KKS-u Kalisz.

"Mieszko" II: Jóźwiak (46 Stachowiak), Strosin (35 Mirek, 80 Biliński), Klimacki (46 Wachowski), Walkowiak (46 Olejniczak), Sikorski (46 Tymosz), Tatarski (46 Kęczkowski), Walerjańczyk (46 Rożek), Karski (46 Wiśniewski), Bartosz Goździński (35 Pluciński, 80 Szklarski), Zimmer (46 Działak), Jakub Goździński (35 Adamski, 80 Wachoń)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane