niedziela, 04 sierpnia 2019 08:42

URBiS na kolejny sezon z MKS PR Gniezno

  mn
URBiS na kolejny sezon z MKS PR Gniezno źródło: MKS PR

MKS Gniezno poinformował, że sponsorem tytularnym drużyny seniorek nadal będzie URBIS Sp. z o.o. Działacze cieszą się, że kolejny rok możemy liczyć na wsparcie tego podmiotu.

W minionych dniach prezes MKS PR Gniezno Piotr Rosołek spotkał się z przedstawicielem spółki URBiS Dariuszem Zamiarem, by omówić szczegóły współpracy w sezonie 2019/20. Udało się uzyskać porozumienie i teraz już oficjalnie możemy przekazać, że URBIS nadal będzie napędzał rozwój żeńskiego handballu w naszym mieście – drużyna seniorek wciąż będzie nosić nazwę MKS PR URBIS Gniezno

URBIS to jedna z czterech gnieźnieńskich spółek komunalnych – Od ponad 120 lat działamy na rzecz mieszkańców Pierwszej Stolicy Polski, konsekwentnie podnosząc jakość świadczonych usług. Obecnie firma zatrudnia blisko trzystu wykwalifikowanych pracowników, którzy służą nam swoją wiedzą i doświadczeniem – czytamy na stronie internetowej spółki.

URBIS Sp. z o.o. jest także jednym z mecenasów gnieźnieńskiego sportu. Od sezonu 2015/2016 jest tytularnym sponsorem żeńskiej sekcji piłki ręcznej – MKS PR Gniezno – która z powodzeniem radzi sobie na krajowych boiskach. Ponadto wspiera cykliczne wydarzenia sportowe. Jednym z nich jest najstarszy półmaraton rozgrywany w Polsce – Bieg Lechitów, podczas którego spółka wspiera biegi młodzieżowe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane