Jesteś tutaj:Sport Ewa Nowicka i Maja Bielińska opuszczają MKS PR URBIS Gniezno
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 13:05

Ewa Nowicka i Maja Bielińska opuszczają MKS PR URBIS Gniezno

  mn

W nadchodzących rozgrywkach w barwach MKS-u PR URBIS Gniezno nie będziemy oglądać dwóch zawodniczek, które reprezentowały nasz klub w ostatnich sezonach.

Jak poinformował klub, na opuszczenie drużyny seniorek zdecydowały się Maja Bielińska i Ewa Nowicka. Maja postanowiła skupić się na studiowaniu, natomiast Ewa będzie kontynuować karierę w barwach drużyny z Kępna, gdzie mieszka i skąd dojeżdżała na nasze mecze.

Zarówno Mai, jak i Ewie działacze klubu dziękują za cały wkład w budowanie pozycji MKS PR URBIS Gniezno i życzą powodzenia w realizacji dalszych celów – zarówno tych sportowych, jak i prywatnych. Kolejne wieści dotyczące kadry na przyszły sezon mają się ukazać już niebawem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane