Jesteś tutaj:Sport Akademia Mieszko z dużym wsparciem
piątek, 09 sierpnia 2019 20:41

Akademia Mieszko z dużym wsparciem

  mn
Akademia Mieszko z dużym wsparciem zdjęcie nadesłane

Akademia Mieszko Gniezno z dynamicznie się rozwija. Celem na rok 2019 jest zdobycie złotej gwiazdki w ramach certyfikacji szkółek piłkarskich przez PZPN.

Ambitne plany przekuwane są w czyn, a co za tym idzie zostały złożone wszelkie niezbędne dokumenty do PZPN, aby zdobyć najwyższe wyróżnienie. Starania i rozwój młodzieży dostrzegają znane marki, a taką w naszym regionie jest Bank Spółdzielczy w Gnieźnie.

Instytucja ta już wielokrotnie pokazała, że chętnie włącza się w lokalne akcje. Wsparcie Akademii Mieszko będzie polegać na zakupie sprzętu sportowego niezbędnego do rozwoju młodych adeptów piłki nożnej. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane