środa, 14 sierpnia 2019 17:09

MKS PR Urbis Gniezno zmierzy się z najlepszymi drużynami w Polsce

  mn
MKS PR Urbis Gniezno zmierzy się z najlepszymi drużynami w Polsce źródło: MKS PR

W dniach 21-22 sierpnia drużynę seniorek MKS PR URBIS Gniezno czeka ważny sprawdzian. Wówczas zespół uda się do Koszalina, gdzie weźmie udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju.

Na Wybrzeżu piłkarki ręczne z pierwszej stolicy Polski zmierzą się z najlepszymi ekipami w naszym kraju: – W trakcie obozu w Zbąszyniu, 21 sierpnia, mamy zaplanowany wyjazd do Koszalina na dwudniowy turniej, gdzie spotkają się cztery drużyny – MKS Perła Lublin (mistrz Polski), AZS Koszalin (3. miejsce w Polsce), Start Elbląg (4. miejsce w Polsce) i my. Zostaliśmy tam zaproszeni przez miejscową drużynę. Jesteśmy dumni, że o nas pamiętają – mówi Roman Solarek, trener MKS PR URBIS Gniezno.

Turniej w Koszalinie z pewnością będzie bardzo dobrym testem po zeszłorocznym starciu z Piotrcovią Piotrków Trybunalski w Pucharze Polski. –  Pokaże nam on, gdzie jesteśmy – w jakim miejscu przygotowań. Szykuje się bardzo fajny trening. Po turnieju w Koszalinie pojedziemy z powrotem do Zbąszynia. Po turnieju będziemy dalej tam trenować. Później przyjeżdżamy do Gniezna i będziemy przygotowywać się na miejscu – dodaje szkoleniowiec.

Nim rozpoczną się zmagania I ligi kobiet gr. B, MKS PR URBIS Gniezno czeka rywalizacja w ramach rozgrywek Pucharu Polski. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane