Jesteś tutaj:Sport Towarzyskie zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
czwartek, 22 sierpnia 2019 08:36

Towarzyskie zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody

 
Towarzyskie zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody archiwum redakcji

Już w najbliższą sobotę na Placu św. Wojciecha odbędą się zmagania sportowe jeźdźców konnych w skokach przez przeszkody. Na wydarzenie zaprasza UKS Master.

Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach Przez Przeszkody odbędą się 24 sierpnia od godziny 10:00 w pięciu kategoriach, w których uczestnicy zmagać się będą o nagrody finansowe lub rzeczowe za pierwsze trzy miejsca. Do uczestnictwa mogą stanąć wszyscy, którzy zapiszą się przez panel zgłoszeniowy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dlatego wszystkich chcących obejrzeć ciekawe zmagania sportowe zapraszamy do udziału. Organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy "Master".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane