Jesteś tutaj:Sport Solidna lekcja piłki ręcznej
piątek, 23 sierpnia 2019 16:15

Solidna lekcja piłki ręcznej

  mn
Solidna lekcja piłki ręcznej zdjęcie nadesłane

W środę i czwartek MKS PR brał udział w Turnieju o Puchar Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Rywalizację zakończył na czwartym miejscu, przegrywając ze zdecydowanie wyżej notowanymi przeciwnikami.

W pierwszym meczu turnieju MKS PR zmierzył się z EKS Startem Elbląg, późniejszym triumfatorem dwudniowych zmagań. Do przerwy piłkarki przegrywały zaledwie jedną bramką – 11:12. Ostatecznie Start wygrał 31:23. Drugi dzień turnieju to kolejna dawka solidnej lekcji piłki ręcznej. Najpierw przegrały z koszaliniankami 36:20, a następnie z ekipą z Lublina 7:26.

Za zawodniczkami z Gniezna trzy mecze, które pokazują, w którym miejscu obecnie są i co jeszcze muszą poprawić. Na pewno będzie trzeba wyciągnąć wnioski, by w rozgrywkach ligowych inkasować jak najwięcej zwycięstw.

Kolejność drużyn w końcowej klasyfikacji turnieju:

  1. EKS Start Elblag
  2. MKS Perła Lublin
  3. PR Koszalin
  4. MKS PR Gniezno

Na koniec dodajmy, że najlepszą zawodniczką naszego zespołu podczas zmagań w Koszalinie wybrana została Monika Łęgowska.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane