Jesteś tutaj:Sport Zawody jeździeckie przy Wzgórzu Lecha - fotogaleria
sobota, 24 sierpnia 2019 11:50

Zawody jeździeckie przy Wzgórzu Lecha - fotogaleria

 
Zawody jeździeckie przy Wzgórzu Lecha - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Od sobotniego przedpołudnia na Placu św. Wojciecha odbywają się zawody jeździeckie, zorganizowane przez UKS Master Gniezno. W szranki stanęło wielu zawodników ze swoimi końmi.

Zawody rozpoczęły się po godzinie 10 i potrwają przez kilka godzin. Przez ten czas zawodnicy wezmą udział w zmaganiach w kilku kategoriach. Plac wypełniły przeszkody, które mają do pokonania jeźdźcy, a oceniane są przede wszystkim styl oraz wykonanie zadań, które mają do zrealizowania podczas pokonywania wyznaczonej trasy. Poniżej przedstawiamy zdjęcia ze zmagań w kategorii mini LL.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane