Jesteś tutaj:Sport Trwają zapisy na triathlon Lubochnia Adventure Race
poniedziałek, 23 września 2019 08:23

Trwają zapisy na triathlon Lubochnia Adventure Race

 
Trwają zapisy na triathlon Lubochnia Adventure Race źródło: Lubochnia Adventure Race

Już pod koniec września w Lubochni odbędzie się druga edycja triahtlonu, w którym uczestnicy zmierzą się na kajakach, rowerach oraz w biegu.

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji wydarzenia, tym razem organizatorzy zachęcają do wybrania dwóch tras - mniej oraz bardziej wymagającej. Szybsza trasa wyznaczona została na odcinku: 2 km kajak, 10 km rower i 5 km bieg, a trasa długa na odcinku 4 km kajak, 20 km rower i 12 km bieg - szlak przebiegać będzie przez tereny gminy Gniezno, Niechanowo i Witkowo.

Nadal obowiązywać będzie podział na sztafety i zespoły dwuosobowe. Ilość uczestników ograniczona jest do 50 drużyn - decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt wpisowego wynosi 100 zł od zawodnika - w zawodach mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie.

Zawody odbędą się w sobotę 28 września. Start dłuższej trasy o godzinie 11:00. Start krótszej trasy o godzinie 12:00. Zapisy na Lubochnia Adventure Race już trwają - można tego dokonać na stronie time4run, gdzie dostępny jest także regulamin.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane