piątek, 30 sierpnia 2019 14:30

W sobotę prezentacja MKS PR URBIS Gniezno na Rynku

 
W sobotę prezentacja MKS PR URBIS Gniezno na Rynku zdjęcie nadesłane

W sobotę na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się finał Królewskiego Festiwalu Artystycznego 2019. Przy tej okazji zaprezentowany zostanie zespół seniorek MKS PR URBIS Gniezno. Do prezentacji dojdzie tuż przed koncertem Comy.

Koncert Comy ma rozpocząć się o godzinie 20:15, więc prezentacji MKS PR URBIS Gniezno należy się spodziewać około godz. 20:00. Na scenie będzie okazja zobaczyć m.in. zawodniczki i sztab szkoleniowy drużyny.

Działacze klubu zapraszają kibiców MKS PR URBIS Gniezno do pojawienia się na Rynku. To będzie doskonała okazja, by bliżej zapoznać się z kadrą  zespołu i posłuchać o naszych planach na nadchodzący sezon.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane