piątek, 30 sierpnia 2019 15:32

Znamy datę inauguracji I ligi w Gnieźnie

  mn
Znamy datę inauguracji I ligi w Gnieźnie zdjęcie nadesłane

Poznaliśmy już datę inauguracji I ligi kobiet gr. B w hali im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3 w Gnieźnie. Mecz z MTS-em Żory odbędzie się 21 września (sobota) o godzinie 19:00.

Inauguracja w pierwszej stolicy Polski zapowiada się arcyciekawie. Do naszego miasta przyjedzie zespół z Żor, który ma wysokie aspiracje. Działacze klubu wierzą, że kibice licznie stawią się na trybunach i będą wspierać  zespół, dzięki czemu będzie można zaliczyć mocne wejście w sezon.

Obecnie zawodniczki w pocie czoła przygotowują się do startu rozgrywek. Zanim przystąpią do kolejnego sezonu I ligi, czeka je rywalizacja w ramach wojewódzkich eliminacji Pucharu Polski. Działacze klubu wciąż czekają na informację o ostatecznym kształcie tych zmagań.

Już teraz zapraszamy na inauguracyjny mecz z MTS-em Żory. 21 września, godzina 19:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane