Jesteś tutaj:Sport II Bieg Królika z przeszkodami
wtorek, 03 września 2019 10:12

II Bieg Królika z przeszkodami

 
II Bieg Królika z przeszkodami źródło: wydarzenie na Facebooku

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się druga edycja biegu wyczynowego dla najmłodszych sportowców. Tym razem zawody zaplanowano na terenie kampusu PWSZ.

II Bieg Królika odbędzie się już w niedzielę 8 września, od godziny 11.00. Tym razem bieg wojskowy z przeszkodami odbędzie się w byłej jednostce wojskowej przy ul. Wrzesińskiej, a do uczestnictwa zaproszeni są wszyscy młodzi biegacze w czterech kategoriach dystansowych i wiekowych. Na wszystkich biegaczy czekają tradycyjnie najróżniejsze przeszkody przygotowane na trasie: 

  • 200 m (rocznik 2015-17)
  • 600 m (rocznik 2013-14)
  • 1000 m (rocznik 2010-12)
  • 2000 m (rocznik (2005-09)

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale zapisy są płatne - panel do zapisów:
www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-krolika
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane