Jesteś tutaj:Sport Pobiegli w drugim Biegu Królika
niedziela, 08 września 2019 14:30

Pobiegli w drugim Biegu Królika

 
Pobiegli w drugim Biegu Królika fot. Rafał Wichniewicz

W niekiedy długą i trudną trasę wyczynową wyruszyli młodzi zawodnicy w trakcie kolejnej edycji zawodów z przeszkodami - Biegu Królika.

Tym razem wydarzenie odbyło się na terenie kampusu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, a na młodych uczestników, do których kierowane było to wydarzenie, czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez organizatorów. 

Poza samym biegiem na dystansie od 200 metrów do 2 km, na którym - w zależności od kategorii wiekowej - było sporo przeszkód, wymagających czołgania, dźwigania, skakania, wdrapywania się czy po prostu pokonywania (szczególnie własnej słabości), pojawiły się również zamki dmuchane, bańki mydlane, malowanie twarzy, mały poligon do laser taga i wiele innych. Na wszystkich licznych uczestników biegu czekały na mecie medale pamiątkowe. 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Radna środa, 11 września 2019 14:08 napisane przez Radna

  Biegu i Królika i organizatorzy mała uwaga do Was. Jesteście wspaniałymi ludźmi, robicie wiele dla innych, nie mając często z tego nic prócz uśmiechu za co Was szanuję! Ale zacznijcie się udzielać bardziej na imprezach miejskich czy miasta Gniezno, będziecie wtedy bardziej widoczni ;)
  Dziękujemy za cudowna niedzielę

 • Link do komentarza uczestnik poniedziałek, 09 września 2019 12:55 napisane przez uczestnik

  Impreza fajna, ale po co nazwa bieg królika? Przecież te stwory są w centrum i nijak się maja do historii Gniezna?

 • Link do komentarza Mateusz poniedziałek, 09 września 2019 10:30 napisane przez Mateusz

  Było świetnie! Najmłodszy zadowolony, dzieciaki znajomych również! Dziękujemy za super imprezę

 • Link do komentarza Prosport poniedziałek, 09 września 2019 05:18 napisane przez Prosport

  Można? Można. Brawo za imprezę z prośbą o jeszcze. Pozdrawiam serdecznie tych, którym się chciało.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane