Jesteś tutaj:Sport Na Strumykową zawita Starogard
środa, 11 września 2019 15:03

Na Strumykową zawita Starogard

 
Na Strumykową zawita Starogard archiwum redakcji

Bardzo interesująco zapowiada się sobotnie spotkanie w piłkarskiej III lidze w którym na stadionie przy ulicy Strumykowej gnieźnieński Mieszko podejmować będzie KP Starogard Gdański.

Oba zespoły przed sezonem uznawane były za jednych z faworytów do walki o awans do II ligi co z pewnością zwiastuje dobry poziom tego widowiska. Po rozegraniu siedmiu kolejek mieszkowcy zajmują czwarte miejsce w tabeli, z kolei KP jest na miejscu ósmym, jednak oba kluby dzieli różnica tylko trzech punktów. Jeśli obie ekipy nie chcą stracić kontaktu z liderem z Kalisza nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w tym pojedynku.

Niestety zanosi się na to, że gospodarze nie będą mogli zagrać w swoim optymalnym składzie. Nadal nie w pełni sił są kontuzjowani w ostatnim czasie Tomasz Bzdęga, Michał Steinke i Mateusz Roszak, a żadnego z kibiców biało-niebieskich nie trzeba przekonywać, że są to poważne osłabienia naszego zespołu.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie gnieźnianie dwukrotnie pokonali KP, zarówno w Gnieźnie jak i w Starogardzie po 2:1, więc pozostaje mieć nadzieję, że w nowej edycji rozgrywek seria ta zostanie podtrzymana.

Sobotnie spotkanie zaplanowane zostało na godzinę 17.00, a jako arbiter główny poprowadzi je bydgoszczanin Krzysztof Kanclerz. Bilety w cenie 12 zł normalny i 8 zł ulgowy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane