Jesteś tutaj:Sport Znamy harmonogram Gniezno Santander Cup
czwartek, 12 września 2019 10:20

Znamy harmonogram Gniezno Santander Cup

 
Znamy harmonogram Gniezno Santander Cup zdjęcie nadesłane

Już w piątek rozpocznie się trzydniowy turniej dla dzieci i młodzieży Gniezno Santander Cup. W zawodach weźmie udział kilkadziesiąt zespołów. 

Zawody odbywać się będą w dwóch obiektach przy ul. Sportowej - starej i nowej hali, w których zmierzy się ze sobą szesnaście drużyn w kategorii młodziczka oraz osiemnaście w kategorii dzieci. 

Mecze rozpoczną się już w piątkowe popołudnie (godzina 14:00) i potrwają do niedzieli. Z Gniezna w kategorii młodziczka wystartują drużyny MKS 2005 Gniezno i MKS 2006 Gniezno, a w kategorii dzieci SP 7 Gniezno i Tuzinek Gniezno. Wśród pozostałych drużyn są ekipy z całego kraju, dlatego zmagania będą na pewno bardzo ciekawe. 15 września około godziny 14 nastąpi uroczyste zakończenie turnieju w hali widowiskowo-sportowej.

Szczegółowy harmonogram spotkań można odnaleźć na stronie MKS PR Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane