Jesteś tutaj:Sport Kolejne sukcesy zapaśników Husarza
wtorek, 17 września 2019 08:16

Kolejne sukcesy zapaśników Husarza

  UM
Kolejne sukcesy zapaśników Husarza źródło: UM

W sobotę, 14 września 2019 roku w Poznaniu odbył się Międzynarodowy Turniej o memoriał (założyciela Klubu Sportowego Sobieski Poznań) Józefa Moczyńskiego w zapasach w stylu klasycznym.

W zmaganiach uczestniczyło 170 zawodników z 19 klubów, w tym 5 ekip zagranicznych – Czechy, Litwa, Łotwa, Holandia, Dania.

Na zawodach nie zabrakło zawodników z Pierwszej Stolicy Polski. Gnieźnieński Husarz Gniezno reprezentowało 7 zapaśników w następujących kategoriach wagowych:
- 35 kg Witold Błaszczyk wywalczył 11 miejsce, Adam Wiśniewski zajął 15 pozycję i Dominik Dynaryński został sklasyfikowany na 16 miejscu,
- 38 kg Jan Skupin zakończył rywalizację tuż za podium,
- 57 kg Witold Temczuk zakończył zmagania na 13 pozycji,
- 60 kg Filipa Dutko wywalczył 7 lokatę,
- 68 kg Jakub Budny uplasował się na 8 pozycji.

1 komentarz

  • Link do komentarza Lobuz wtorek, 17 września 2019 15:28 napisane przez Lobuz

    Jakie to sukcesy jak nikt na podium nie stanal... Jest wiele innych klubów i zawodników ktorzy odnoszą większe sukcesy... To im też należy poświęcić uwage....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane