niedziela, 06 października 2019 18:09

MKK Gniezno wygrywa na inaugurację sezonu

 
MKK Gniezno wygrywa na inaugurację sezonu fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielne popołudnie koszykarze Sklepu Polskiego MKK Gniezno, po długiej walce na boisku, wygrali z MKKS Żak Koszalin w meczu rozpoczynającym kolejny sezon ligowy.

Gnieźnieńska drużyna, goszcząca w rozgrywkach II ligi długo przygotowywała się do kolejnego sezonu. Jego inauguracja miała miejsce 6 października w hali widowiskowo-sportowej, a pierwszym rywalem byli goście z Wybrzeża.

Koszalinianie, którzy są beniaminkiem w tabeli, już od samego początku gry pokazali iż zamierzają bardzo skutecznie walczyć o punkty. Dowodem tego były bardzo wyrównane starcia, a także rezultaty punktowe po dwóch pierwszych kwartach, zakończonych 17:19 dla gości, a w połowie spotkania 36:35.

Dopiero w trzeciej odsłonie gry gnieźnianie pokazali się od znacznie lepszej strony, wychodząc na prowadzenie 68:54. Ostatecznie jednak koszalinianom udało się zniwelować straty w ostatniej kwarcie, jednak na szczęście dla orłów grających przed licznie zgromadzoną publiką, udało się obronić przed utratą wygranej - spotkanie zakończyło się zwycięstwem gnieźnian 77:74.

Wyniki 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane