Jesteś tutaj:Sport Morsy rozpoczną wkrótce sezon
środa, 09 października 2019 17:43

Morsy rozpoczną wkrótce sezon

 
Morsy rozpoczną wkrótce sezon archiwum redakcji

Królewskie Morsy Gniezno zapraszają wszystkich miłośników zimnych kąpieli do wspólnego rozpoczęcia sezonu hartowania ciała i umysłu.

Jesienna aura już nastała i choć synoptycy przewidują jeszcze okresowo cieplejsze dni, to jednak nie ma co ukrywać - letnich temperatur w tym roku już nie będzie. To jest też moment, kiedy do wody zaczynają wchodzić miłośnicy zimnych kąpieli. 

Już w niedzielę 27 października na plaży Jeziora Winiary swój sezon rozpoczną Królewskie Morsy Gniezno. Do tego wydarzenia zostało jeszcze trochę czasu, także jest możliwość przygotowania się na wspólną, mokrą zabawę. Ci, którzy chcą tego dopiero spróbować, mogą przyjść tego dnia między godziną 11:30 a 11:50 i uzyskać instrukcję tego, jak to zrobić.

Program wydarzenia: 

12:00-12:05 - Przywitanie
12:05-12:10 - Wspólna rozgrzewka
12:10 - wspólna kąpiel
12:20-14:00 - integracja przy ognisku i słodkie, morsowe wypieki!

Organizatorzy zapewniają ognisko i kije - gorące napoje oraz kiełbaski i wszelkie dodatki we własnym zakresie. Informują również, że obowiązuje zakaz wjazdu na plażę. Wjazd będą miały tylko samochody organizatorów morsowania. Samochody proponujemy pozostawiać w rejonie hali widowiskowo-sportowej na ul. Sportowej oraz na parkingu pod Wiaduktem Solidarności.

1 komentarz

  • Link do komentarza Olo piątek, 11 października 2019 12:58 napisane przez Olo

    A kiedy morsowa kąpiel w czystszym jeziorze? Chociażby Wierzbiczany, Gołąbki?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane