Jesteś tutaj:Sport Zwycięstwo Orła na koniec sezonu i pożegnanie ze starym torem
niedziela, 13 października 2019 16:48

Zwycięstwo Orła na koniec sezonu i pożegnanie ze starym torem

 
Zwycięstwo Orła na koniec sezonu i pożegnanie ze starym torem fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielne południe na małym owalu na os. Ustronie odbył się ostatni mecz speedrowerowy tego sezonu. Również ostatni w tym miejscu.

Na spotkanie w wyborczą niedzielę 13 października do Gniezna przybył Mustang Żołędowo. Zmagania na os. Ustronie były nie tylko zamknięciem tegorocznych rozgrywek ligowych, ale także swojego rodzaju speedrowerowym pożegnaniem z torem, który funkcjonował tu przez wiele lat. Od listopada bowiem dyscyplina ta zagości na stałe przy ul. Parkowej, gdzie wkrótce zostanie otwarty nowy tor.

W niedzielę spotkanie GKS Orzeł Gniezno i Mustanga Żołędowo przebiegało w dobrej atmosferze, choć nie brakowało i groźnych sytuacji na torze. Mimo iż miniony sezon nie był zbyt pomyślny dla zawodników z Grodu Lecha, to jednak w tym finalnym dniu odnieśli oni zwycięstwo, pokonując gości 93:64.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane