Jesteś tutaj:Sport Boisko Akademii Mieszko doświetlone
wtorek, 15 października 2019 09:02

Boisko Akademii Mieszko doświetlone

  mnopr
Boisko Akademii Mieszko doświetlone zdjęcie nadesłane

Podopieczni Akademii Mieszko Gniezno będą mogli dłużej odbywać treningi na murawie - wszystko dzięki wsparciu ich inicjatywy.

W ubiegłym roku dzięki staraniom działaczy Akademii Mieszko Gniezno, przy dolnym stadionie na ul. Strumykowej, zostało stworzone boisko treningowe z naturalną nawierzchnią. Na nim to regularnie ćwiczą najmłodsi, biało-niebiescy wychowankowie, szkolący się pod okiem wykwalifikowanej kadry. 

W tym roku, dzięki wsparciu Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, firm Armon Bis i Elfih oraz firmie pana Lebrenza, udało się boisko oświetlić. Jest to kolejny obiekt treningowy dla najmłodszych grup ze sztucznym oświetleniem. Pogoda sprzyja treningom na świeżym powietrzu, a dzięki nowemu rozwiązaniu, jest możliwość prowadzenia zajęć w godzinach popołudniowych nawet w okresie jesienno-zimowym.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane