Jesteś tutaj:Sport W niedzielę MKK Gniezno podejmie AZS UMK Toruń
piątek, 18 października 2019 08:01

W niedzielę MKK Gniezno podejmie AZS UMK Toruń

  mnopr
W niedzielę MKK Gniezno podejmie AZS UMK Toruń zdjęcie nadesłane

Sezon ligowy koszykarze rozpoczęli dobrym występem na swoim parkiecie meczem z drużyną z Koszalina, a przed nami kolejne spotkanie ligowe przy ul. Sportowej.

Gnieźnieńska publiczność zobaczyła już drużynę grającą szybko, efektownie i skutecznie. Mecz u siebie i dwa mecze wyjazdowe dają bilans: 2 wygrane i 1 porażka. Wyjazdowy mecz z Treflem II Sopot i SMS Władysławowo były dla gnieźnian bardzo angażujące.

W najbliższą niedzielę 20 października kolejny mecz ligowy w Gnieźnie. Sklep Polski MKK Gniezno będzie gościć bardzo solidną ekipę AZS UMK Toruń. Mecze z tym zespołem zawsze były bardzo ciekawe i należy liczyć na kolejną emocjonującą rozgrywkę. Gospodarze będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się przed gnieźnieńską publicznością, a torunianie z racji dwóch porażek odniesionych na starcie ligi zapewne będą chcieli wyszarpnąć zwycięstwo. Taka sytuacja daje jasny przegląd sytuacji – to będzie na pewno emocjonujące spotkanie!

Zapraszamy 20 października o godzinie 13:00 do hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej. Wstęp: normalny 5 zł, dzieci i młodzież do lat 16 za okazaniem legitymacji szkolnej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane