Jesteś tutaj:Sport Zajęcia indywidualne w Akademii Mieszko Gniezno
poniedziałek, 21 października 2019 08:14

Zajęcia indywidualne w Akademii Mieszko Gniezno

 
Zajęcia indywidualne w Akademii Mieszko Gniezno archiwum redakcji

Akademia Mieszko Gniezno rozszerza swoją ofertę o zajęcia indywidualne. Treningi te przeznaczone są dla młodych zawodników.

Zawodnicy, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności piłkarskie w ramach Akademii Mieszko Gniezno, mogą to uczynić w formie indywidualnej. Uda się to osiągnąć dzięki dostosowaniu treningu do potrzeb lub zaległości młodego adepta piłki nożnej.

Trenerzy akademii skoncentrują się nad:
- Treningiem techniki indywidualnej
- Treningiem motorycznym
- Treningiem decyzyjności, percepcji, antycypacji
- Treningiem czucia piłki
- Poziomem umiejętności technicznych
- Poziomem zdolności motorycznych (szybkości, wytrzymałości, koordynacji, siły, gibkość)
- Ogólnym poziomie gry
- Na podstawie treningów będzie prowadzony indywidualny profil adepta z wszystkimi informacjami o młodym piłkarzu oraz wskazówkami do dalszej pracy.
- Trenerzy Akademii przeprowadzą treningi stosując najnowocześniejsze metody treningowe.

Zajęcia prowadzone będą min przez byłego piłkarza ekstraklasy i reprezentanta Polski - Przemysława Urbaniaka, a także Wojciecha Gąsiorowskiego oraz Łukasza Wejerowskiego.

6 komentarzy

 • Link do komentarza misiakisia wtorek, 22 października 2019 18:54 napisane przez misiakisia

  @Mieszkaniec nie ma szans tam żadnych na TWA. Cóż przyszło kilkoro dzieci z innej szkólki i zaraz "są naj" bo takie jest widzimisie kadry kierowniczej i trenerskiej.

  Proszę mi wierzyć żeby nie ambicja dziecka do trenowania i zabawy w piłkę nożną to juz dawno a na pewno po ostatnich ruchach w grupie wiekowej dziecka zrezygnowali byśmy z tej akademii.

  @kisiamisia co mi mialo nie wyjść ze tak zapytam i o co mam być zazdrosna. Posądzanie mnie ze jestem z konkurencyjnej Akademii pokazuje maluczkość Twojego wpisu.

  Z racji iż syn zainwestował swój czas i pieniądze w ubiór i inne gadzety Akademii tego jest mi szkoda.

  Jedno jest pewne po blisko dwóch latach przekonałam się ze to tylko nazwa Akademia Mieszko i nic więcej.

  Jeśli ktoś twierdzi iz kadra jest na maks poziomie to nie wiem dlaczego na turniejach trener nigdy nie miał kontaktu z zapatrzonymi w niego dzieciaków tak jak w innych drużynach ktore byly na turniejach i tam inni opiekunowie/trenerzy z grupom swoich podopiecznych chodzili krok w krok i caly czas była mobilizacja i rozmowa trener - wychowankowie. Byłam z meżem na kilku takich turniejach i to z automatu rzucalo się w oczy. A nasi kazdy w swoja strone. To sa niezaprzeczalne fakty.

  Do tego na turnieje wyjazdowe dowóz dzieci przez rodzicow swoim autem , a inne druzyny busem z trenerem czyli kolejna frajda dla dzieciaków plus kontakt dzieciaków z trenerem.

  Mogła bym tak wiecej ale nie chcę juz mi sie więcej pisać.

  Proszę pamietać że teraz to na 100% rodzice są banknotem 100 zlotowym bo najwidoczniej teraz treningi sa do odbębnienia a jak chcesz to płać wiecej

 • Link do komentarza Mieszkaniec wtorek, 22 października 2019 14:02 napisane przez Mieszkaniec

  Do Misiakisia - niestety wszystko co napisałaś jest prawdą, aż żałuję że się nie znamy prywatnie, może można by wtedy oddolnie poprzez rozmowy większej grupy rodziców zmusić zarządzających Akademią do zmiany standardów. Po co ubiegać się o akredytacje i gwiazdki gdy poziom sportowy (szkolenie) jest bardzo niski, a kultura paczki kolegów trenerów jest poniżej powszechnie przyjętego poziomu.

 • Link do komentarza Kasia wtorek, 22 października 2019 09:20 napisane przez Kasia

  To dopiero cyrk....... biorą pieniądze za pracę!!!!! UOKiK powinien to zbadać.....

 • Link do komentarza Kasia poniedziałek, 21 października 2019 22:54 napisane przez Kasia

  To dopiero cyrk....... biorą pieniądze za pracę!!!!! UOKiK powinien to zbadać.....

 • Link do komentarza kisiamisia poniedziałek, 21 października 2019 20:42 napisane przez kisiamisia

  Misiakicia pojęcia nie masz o czym piszesz. Chłopaki starają się jak mało kto. Więc albo jesteś zazdrosna, coś Ci nie wyszło lub z innej akademii jesteś.

 • Link do komentarza misiakisia poniedziałek, 21 października 2019 11:06 napisane przez misiakisia

  Cóż mój wcześniejszy wpis się potwierdził kasa kasa kasa a podstawowe treningi to tylko dla odbębnienia w ramach banknotu 100 złotowego

  Nie wiem kto się daje na to nabrać (ja niestety dałam się nabrać) ale ostrzegam wszystkich rodziców przed tą Akademią Piłkarską oraz całym tym TWA ( towarzystwem wzajemnej adoracji ) że wasze dziecko będzie tylko tzw. 
  " banknotem 100 złotowym " i niczym więcej a do tego wszystko za własne pieniądze włącznie z wyjazdami na turnieje i wpisowymi. Oni nawet wody na turniejach nie zapewniają dla dzieciaków grających. Kumacie butelka wody w hurcie 0,60 gr aż a Ci proszą aby dzieci zabrały wodę z sobą !!!

  Ja na szczęście nie mam tak zwajchrowanego ego jak niektórzy rodzice którzy wazeliniarstwem wobec nazwijmy to kadry trenerskiej i komitywami wpychają swoje pociechy na turnieje. Trenerzy zamiast profesjonalnie i sprawiedliwie powoływać dzieciaki na turnieje dają sobie wejść na głowę kilkorgu rodzicom ze to ich dzieci sa "naj" choć niczym szczególnym się nie wyróżniaja.

  O jakimkolwiek takcie wobec rodziców proszę z ramienia tego towarzystwa nie liczyć wszak to rodzice a nie oni bywają winni.

  Przestrzegam rodziców którzy chcą zapisać swoje pociechy do tej Akademii no chyba że szukają taniej niani na 2/3 razy w tygodniuJa takowy błąd popełniłam i tkwię w tym szambie tylko z racji na dziecko które akurat ma fiziu miziu na tle piłki nożnej choć samo już widzi co jest grane w tej akademii i kogo się faworyzuje. Teraz muszę synowi tłumaczyć że jak to w Gnieżnie na układy nie ma rady.


  Pamiętajcie rodzice jesteśmy tylko i wyłącznie banknotem 100 złotowym dla tej Akademii i zastanówcie się czy zapisując dziecko do tej szkółki piłkarskiej nie będziecie musieli dziecku tłumaczyć dlaczego jest tak a nie inaczej. Drugi raz bym błędu nie popełniła

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane