Jesteś tutaj:Sport 10 medali dla karateków Inochi Gniezno
poniedziałek, 28 października 2019 08:20

10 medali dla karateków Inochi Gniezno

  mn
10 medali dla karateków Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

Wyjątkowo udany występ karateków, reprezentujących gnieźnieński klub Inochi w Pucharze Polski, rozgrywanym w Legnicy, gdzie udało im się zebrać 10 medali.

Zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno w minioną sobotę wyruszyli w długą podróż do Legnicy, aby walczyć w Pucharze Polski w Karate Olimpijskim. Wyjazd okazał się bardzo udany, gdyż każdy z piątki startujących karateków wrócił do domu z medalem i to nie jednym. Łącznie zawodnicy wywalczyli 10 medali podczas tej ogólnopolskiej imprezy.

  • Jolanta Woźniak - srebro w kata ind. dziewcząt 10 lat, srebro w kat a ind. dziewcząt 11 lat, brąz w kumite ind. dziewcząt 10-11 lat - 34 kg,
  • Bernadetta Kuleczka - złoto w kata ind. juniorek, srebro w kata ind. seniorek,
  • Arkadiusz Kwaśniewski - złoto w kumite ind. juniorów - 61 kg, brąz w kumite ind. kadetów - 57 kg,
  • Łukasz Wiśniewski - srebro kumite ind. seniorów + 85 kg, srebro w kumite ind. seniorów open,
  • Kacper Majchrzak - kumite ind. kadetów - 57 kg,

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane