Jesteś tutaj:Sport Sklep Polski MKK Gniezno - Asseco Arka Gdynia II
czwartek, 14 listopada 2019 08:24

Sklep Polski MKK Gniezno - Asseco Arka Gdynia II

  nmopr
Sklep Polski MKK Gniezno - Asseco Arka Gdynia II zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na 7 kolejkę II ligi męskiej koszykówki, w której Sklep Polski MKK Gniezno zmierzy się z Asseco Arka Gdynia II.

Goście z Trójmiasta zajmują obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli z bilansem 5-1 (dom 3-1, wyjazd 2-0). Arka jak do tej pory przegrała tylko jeden mecz z zespołem Decki Pelplin 81:83. Najskuteczniejszymi zawodnikami w barwach Arki są: Mateusz Kaszowski, który zdobywa w meczu średnio 15,3 pkt., Grzegorz Kamiński - śr. 13,0 pkt. i Marcin Kowalczyk - śr. 11,0 pkt.

Warto dodać, że w drużynie znad morza gra obecnie wychowanek gnieźnieńskiego klubu - Łukasz Walkowiak. MKK zajmuje obecnie 3 miejsce z identycznym bilansem, jak Gdynia 5-1 (dom 2-0, wyjazd 3-1). Najskuteczniejszymi zawodnikami w zespole orłów są: Emil Rau, który zdobywa średnio 11,3 pkt. na mecz, Dariusz Dobrzycki - śr. 11,0 pkt., Mateusz Rutkowski - śr. 10,5 pkt., i Julek Barański - śr. 10,0 pkt. Jak widać obydwa zespoły prezentują porównywalny potencjał, więc emocji na pewno nie zabraknie.

Zapraszamy wszystkich w sobotę 16 listopada, o godzinie 16:00, na halę widowiskowo-sportową przy ul. Sportowej. Bilety w cenie 5 zł są do nabycia w kasie przed meczem. Dzieci i młodzież do 16 roku życia. wchodzą za darmo (po okazaniu legitymacji szkolnej).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane