Jesteś tutaj:Sport Rozpoczęło się odliczanie do trzeciej edycji wydarzenia „Gwiazdy na gwiazdkę”
sobota, 16 listopada 2019 09:29

Rozpoczęło się odliczanie do trzeciej edycji wydarzenia „Gwiazdy na gwiazdkę”

  mn
Rozpoczęło się odliczanie do trzeciej edycji wydarzenia „Gwiazdy na gwiazdkę” zdjęcie nadesłane

15 grudnia czeka nas szczególne wydarzenie. Za miesiąc będziemy świadkami trzeciej edycji meczu charytatywnego "Gwiazdy na gwiazdkę", w którym wystąpią między innymi polscy artyści. Przed halą widowiskowo-sportową im. Mieczysława Łopatki ruszył zegar odliczający czas do tej imprezy, a także odpalone zostały lampki na choince, która ma przypominać o wydarzeniu.

Pomysłodawcą i organizatorem meczu "Gwiazdy na gwiazdkę" jest stowarzyszenie pomocy charytatywnej Królewskie Serce, a współorganizatorami: Miasto Gniezno i GOSiR. Głównymi bohaterami eventu będą ci, którym "całe to zamieszenie" jest dedykowane - 5-letni Ksawier i 13-letni Dawid. Obydwaj zostali dotknięci przez los i potrzebują naszej pomocy.

- Warto pomagać, my lubimy to robić. Liczymy też na pomoc osób, które wesprą naszą inicjatywę. Już teraz pomagają nam Miasto Gniezno i Bank Spółdzielczy. W wydarzeniu wezmą udział gwiazdy. Gwiazdy, gwiazdy i jeszcze raz gwiazdy. Najważniejsi są jednak nasi młodzi bohaterowie, którym chcemy pomóc. Będziemy starali się jak najlepiej z tego wywiązać. Chcemy po brzegi wypełnić halę i przyczynić się do poprawy zdrowia chłopców - mówi Przemysław Błachowiak ze stowarzyszenia Królewskie Serce.

Jak zostało już wspomniane, w organizacji wydarzenia pomaga Miasto Gniezno. - Staramy się wspierać wydarzenia charytatywne. Chcemy poprosić wszystkich o otworzenie serc i portfeli. Prosimy o wsparcie dla tych chłopców - apeluje prezydent Tomasz Budasz.

Organizatorzy mogą liczyć też na pomoc Banku Spółdzielczego. - Bank Spółdzielczy to nie tylko finanse. To także działanie na rzecz klientów i naszych współobywateli. Od kilku lat pomagamy, włączając się w różne inicjatywy. Sami również organizujemy mecz charytatywny, który w tym roku będzie miał ósmą odsłonę. Zachęcam wszystkich mieszkańców Gniezna i okolic do pojawienia się na wydarzeniu „Gwiazdy na gwiazdkę” i do wsparcia chłopców - przyznaje Barbara Borowska, prezes zarządu Banku Spółdzielczego.

Już teraz serdecznie zapraszamy na III edycję meczu charytatywnego "Gwiazdy na gwiazdkę". Wkrótce przekazane zostaną kolejne informacje na temat tego wydarzenia. Termin meczu to 15 grudnia, godz. 17:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane