Jesteś tutaj:Sport Medalowe zawody w Legnicy dla Inochi Gniezno
piątek, 29 listopada 2019 07:52

Medalowe zawody w Legnicy dla Inochi Gniezno

 
Medalowe zawody w Legnicy dla Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę w Legnicy odbyły się międzynarodowe zawody Cuprum Cup - Polish Open. W zawodach również brali udział zawodnicy z gnieźnieńskiego klubu karate.

Łącznie zawodnikom Inochi Gniezno udało zdobyć się 10 medali. W konkurencji kumite kadetów -57 kg Arkadiusz Kwaśniewski wywalczył złoty medal. Łukasz Wiśniewski w konkurencji kumite seniorów +84 kg wywalczył złoto natomiast w kategorii seniorów open srebrny medal.

Bernadetta Kuleczka w konkurencji kata indywidualne 16 - 17 lat zdobyła złoto, natomiast w konkurencji wyższej seniorki - srebro.

Najmłodsze zawodniczki, Jolanta Woźniak oraz Alicja Kaszyńska, startowały w kategorii kata indywidualne 10 lat i Jola zdobyła srebro a Alicja brązowy medal. W konkurencji kata indywidualne 11 lat Alicja wywalczyła brązowy medal.

W konkurencji kumite 10 - 11 lat -35 kg Jola wywalczyło złoto, a Alicja srebro. Pozostaje cieszyć się z wyników osiągniętych przez zawodników z Gniezna w tak prestiżowych zawodach.

1 komentarz

  • Link do komentarza misiakisia piątek, 29 listopada 2019 08:57 napisane przez misiakisia

    Gratuluje. Jesteście lepsi niż ten cały niepotrzebny dział promocji UM bo po raz kolejny czytam o waszych sukcesach na tym portalu. Gratuluję i oby więcej takich news-ów

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane