Jesteś tutaj:Sport Dobre wyniki podopiecznych KBS Witkowo w zawodach strzeleckich
czwartek, 12 grudnia 2019 12:33

Dobre wyniki podopiecznych KBS Witkowo w zawodach strzeleckich

  mn
Dobre wyniki podopiecznych KBS Witkowo w zawodach strzeleckich zdjęcie nadesłane

Z okazji 101. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego, w Zespole Szkół Technicznych w Gnieźnie odbyły się zawody strzeleckie pod patronatem KBS Witkowo.

W minioną środę reprezentacja młodzieżowej sekcji strzeleckiej LOK pod patronatem Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Witkowie odniosła sukces w XII Zawodach Strzeleckich dla uczniów z okazji 101 rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Zespole Szkół Technicznych w Gnieźnie, zdobywając drużynowo II miejsce z wynikiem 131 punktów.

W zawodach brało udział 86 zawodników. Sekcja strzelecka KBS wystawiła dwie drużyny w składzie: I drużyna Weronika Popek, Zuzanna Łyskawińska i Maksymilian Basiński oraz II drużyna Martyna Małecka, Miriana Janicka i Krzysztof Majchrzak. Opiekunem reprezentacji był Hetman Kurkowego Bractwa Strzeleckiego Bogusław Mołodecki. W kwalifikacjach indywidualnych Zuzanna Łyskawińska zdobyła I miejsce natomiast Weronika Popek wywalczyła III miejsce. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane