poniedziałek, 16 grudnia 2019 10:52

Worek medali karateków Inochi Gniezno

  mn
Worek medali karateków Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

Na ostatnie zawody w tym roku udali się w minioną niedzielę zawodnicy Inochi Gniezno, którzy wzięli udział w rozgrywkach w ramach Wielkopolskiej Otwartej Ligi Karate w Pobiedziskach.

Zawodnicy z Gniezna w trakcie zmagań pokazali prawdziwego ducha walki i zdobyli aż 14 medali podczas tej imprezy. Nie obyło się bez walk klubowych wówczas, gdy zawodnicy z Grodu Lecha okazywali się najlepsi i spotykali się w tej samej konkurencji w rundach półfinałowych oraz finałowych. Tak było podczas kata dziewcząt pomarańczowych i wyższych pasów. Ostatecznie całe podium zajęły zawodniczki z Gniezna.

Klasyfikacja medalowa zawodników:
- Jolanta Woźniak - złoto kata, srebro kumite,
- Michał Górecki - złoto fantom, srebro kata,
- Zuzanna Gbur - złoto fantom, brąz kata,
- Alicja Kaszyńska - srebro kata, brąz kumite,
- Oliwier Krysztofiak - brąz kata, brąz fantom,
- Lena Łączyńska - złoto kihon,
- Jan Karmelita - złoto kihon,
- Bartosz Kaźmierczak - srebro kihon,
- Filip Kwiatkowski - srebro kata.

Gratulujemy wszystkim udanych startów i pozostaje życzyć powodzenia w dalszych sportowych zmaganiach w 2020 roku!
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane