Jesteś tutaj:Sport Feryjne kursy pływania
czwartek, 23 stycznia 2020 19:27

Feryjne kursy pływania

  mn
Feryjne kursy pływania zdjęcie nadesłane

Wszystkich, którzy w ferie nie mają zamiaru się nudzić i chcieliby ten czas spożytkować np. ucząc się pływać, GOSiR zaprasza na ekspresowe i komfortowe kursy pływania.

Będą to kursy nauki pływania na poziomie podstawowym i z zakresu doskonalenia. Termin kursów to czas trwania ferii zimowych, czyli od 27 stycznia do 7 lutego 2020 r.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku. Koszt 10-godzinnego kursu wynosi 195 zł. Spotkanie organizacyjne zaplanowano na 24 stycznia 2020 r. o godz. 18.30 w Kawiarnio-Widowni, położonej przy basenie.

Szczegóły i zapisy przyjmą pracownicy szatni basenowej w terminie od 27 grudnia br. tel. 61 424 86 04.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane