Jesteś tutaj:Sport Wyruszyli w „orkiestrowym” biegu do Warszawy
sobota, 11 stycznia 2020 15:11

Wyruszyli w „orkiestrowym” biegu do Warszawy

 
Wyruszyli w „orkiestrowym” biegu do Warszawy fot. Rafał Wichniewicz

W sobotnie, wczesne popołudnie do Gniezna przybyli zawodnicy, którzy w nocy wystartowali z Trzcianki i dotarli do Gniezna, by dalej wyruszyć do stolicy Polski.

Bieg "Z Pierwszej Stolicy do Stolicy" wyruszył w o północy 11 stycznia z Trzcianki i w niedzielny, późny wieczór ma wbiec do studia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. 

W sobotę około 13:45 zawodnicy przebiegli m.in. przez Wągrowiec, Janowiec Wielkopolski i chwilę przed godziną 14 wbiegli na gnieźnieński Rynek. Tutaj część uczestników tej sztafety wymieniła się, a do grupy biegaczy dołączyli mieszkańcy Grodu Lecha i okolic. Następnie wszyscy wyruszyli w liczącą około 250 kilometrów trasę do Warszawy. Ich udział na poszczególnych etapach można oglądać na Facebooku gnieźnieńskiego sztabu.

Informujemy dodatkowo, że wbrew podanym na Rynku informacjom, na jutrzejszy (niedziela) bieg nad Jeziorem Winiary wciąż są dostępne medale!

3 komentarzy

  • Link do komentarza Iga2905 poniedziałek, 13 stycznia 2020 23:02 napisane przez Iga2905

    Brawo brawo p. Tinkers! Dobra robota! Zaraża Pan pozytywną energią, serdecznością, otwartością i bezinteresownym zaangażowaniem się w WOŚP. Gnieźnianie powinni brać z Pana przykład. Powodzenia i dużo zdrowia w 2020 roku! Siema!!!!

  • Link do komentarza Kulturoholik niedziela, 12 stycznia 2020 10:19 napisane przez Kulturoholik

    Pani Elu, a któż to ci "znawcy kultury promujący siebie i to za publiczną kasę"? Można prosić o ich wymienienie? Po Pani peanie chciałbym mieć jakieś odniesienie, skoro reszta razem wzięta nie daje rady :)

  • Link do komentarza Ela Cz. sobota, 11 stycznia 2020 15:43 napisane przez Ela Cz.

    Szacunek Panie Tinkersie!!! Za upór, skuteczność, bezinteresowność i serdeczność. Promocja dla Gniezna większa niż praca wszystkich urzędników od promocji razem wziętych i lokalnych znawców kultury promujących siebie i to za publiczną kasę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane