Jesteś tutaj:Sport Wymarzona frekwencja i przegrana w hicie
niedziela, 12 stycznia 2020 09:37

Wymarzona frekwencja i przegrana w hicie

  MKS PR
Wymarzona frekwencja i przegrana w hicie archiwum redakcji

Sport to nie tylko wygrane, ale i porażki. Niestety, mecz z Koroną Handball Kielce zakończył się tym zdecydowanie mniej przyjemnym rezultatem. 

Początek sobotniego starcia z Koroną Handball Kielce absolutnie nie zwiastował takiego wyniku. Co prawda kielczanki lepiej weszły w mecz, ale gnieźnieńska drużyna utrzymywała kontakt. Sytuacja zmieniła się w 24. minucie, kiedy to przeciwniczki zainicjowały rewelacyjną serię, która okazała się wręcz decydująca. Korona zdobyła aż osiem bramek z rzędu i po pierwszej połowie prowadziła 21:12.

Na początku drugiej partii rywalki odskoczyły już na 14 trafień, co oznaczało, że trzy punkty niemal na pewno pojadą do Kielc. Końcówka spotkania nie miała większej historii. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 22:37. Dostałyśmy więc solidną lekcję handballu, z której na pewno wyciągniemy wnioski przed środowym starciem z Młyny Stoisłw Koszalin.

Kibicom dziękujemy za fenomenalny doping. Po raz kolejny pokazaliście wielką klasę! Jesteśmy niesamowicie dumni, że razem pobiliśmy kolejny rekord frekwencji. Tym razem na trybunach zgromadziło się aż 1120 widzów! Pobiliśmy więc poprzedni rekord (ustalony w meczu z MTS Żory i wynoszący 990 kibiców) o 130 fanów. To napędza do dalszej intensywnej pracy.

Już teraz zapraszamy Was na środowe starcie w ramach 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski z drużyną Młyny Stoisław Koszalin. Początek tego pojedynku został zaplanowany na godzinę 19:00. Konfrontacja z superligowcem to bez wątpienia ogromne wyzwanie, ale przeszłość już pokazała, że jesteśmy w stanie walczyć z rywalami z najwyższej klasy rozgrywkowej. Do zobaczenia!

1 komentarz

  • Link do komentarza Sportowiec niedziela, 12 stycznia 2020 12:02 napisane przez Sportowiec

    Byłem na tym meczu ... wynik sportowy to kwestia wielu aspektów .... może to przepaść mieczy ligami .... ale mnie bardzo nie podobała się postawa Gnieźnianek , grały bez chęci gry, bez zadziorności były bardzo wolne w konstruowaniu ataków ... gra na pół chodzonego .... zero gry na prawym skrzydle.... wszystko pchane gra środkiem boiska .... postawa trenerów od 20 minuty ... ręce w kieszeni i zero pomysłu na grę .... nie potrafili nawet zachęcić dziewczyn do wykrzesania z siebie jakiejś pozytywnej złości sportowej .... tylko przyglądali się jak przeciwniczki zaczęły się rozkręcać . Myślałem ze po powrocie z przerwy była jakaś burza w szatni .... ale dziewczyny przystąpiły do 2 połowy jeszcze bardziej zdołowane .... szkoda Panowie trenerzy trochę wstrząsu potrzeba .

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane