Jesteś tutaj:Sport Pobiegli i pomaszerowali dla WOŚP
niedziela, 12 stycznia 2020 13:11

Pobiegli i pomaszerowali dla WOŚP

 
Pobiegli i pomaszerowali dla WOŚP fot. Rafał Wichniewicz

Około 350 zawodników wystartowało w rekreacyjnym biegu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się nad Jeziorem Winiary.

W zawodach odbywających się na trzech dystansach zdecydowali się wziąć udział zarówno wprawieni biegacze, amatorzy, jak i miłośnicy nordic walking czy osoby chcące po prostu przespacerować się wokół akwenu - wszystko w ramach II Rekreacyjnego Biegu Morsa dla WOŚP. 

Na starcie pojawiło się sporo chętnych, chcących wesprzeć WOŚP, ale jednocześnie dobrze bawić się podczas tego spotkania - wielu z nich złożyło większe datki do puszek, aniżeli przewidywano to w regulaminie zapisów. Dla wszystkich przygotowano trzy trasy - 10, 5 i 2,5 kilometra, a na mecie na każdego zapisanego czekały okolicznościowe medale, przygotowane z tej okazji. W dalszej części wydarzenia odbyły się m.in. licytacje czy morsowanie (zobacz zdjęcia).

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane