Jesteś tutaj:Sport Mateusz Roszak przedłużył umowę z Mieszkiem
środa, 22 stycznia 2020 12:08

Mateusz Roszak przedłużył umowę z Mieszkiem

 
Mateusz Roszak przedłużył umowę z Mieszkiem archiwum redakcji

Reprezentujący barwy biało-niebieskich od lipca 2018 roku Mateusz Roszak przedłużył swoją umowę z klubem ze Strumykowej do czerwca 2021 roku.

W swojej dotychczasowej przygodzie piłkarskiej reprezentował wcześniej takie kluby jak: Lechia Kostrzyn, Lech Poznań, Olimpię Elbląg, Tur Turek, Pelikan Niechanowo i Polonię Środa Wlkp. Mateusz Roszak na boisku występuje na pozycji środkowego pomocnika.

Jak poinformował klub, dodatkowym dobrym sygnałem jest fakt, że doświadczeni zawodnicy będą w dłuższej perspektywie wspierali młodych piłkarzy z Akademii Mieszko w ich przejściu do piłki seniorskiej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane