Jesteś tutaj:Sport Diament trenuje w Szczyrku
wtorek, 28 stycznia 2020 14:06

Diament trenuje w Szczyrku

  mn
Diament trenuje w Szczyrku zdjęcie nadesłane

W niemal całej Polsce wiosenna aura, tymczasem ekipa Diamentu Gniezno wraz z zawodnikami z Koła i Poznania trenuje w Szczyrku pod okiem trenerów Tomasza Gleby i Piotra Śmigórskiego.

Młodzi triathlonisci oprócz treningów pływackich i biegowych na obiektach COS OPO Szczyrk, codziennie mają okazję próbować swoich sił na nartach biegowych. Piękna pogoda i niezapomniane widoki nie pozwalają myśleć o zmęczeniu,a realizowane treningi stają się czystą przyjemnością. 

Nasz partner - firma Decathlon Gniezno - jak zwykle stanęła na wysokości zadania i przygotował dla nich zestaw suplementów. Podczas obozu funkcję kierownika pełni prezes klubu Robert Mikołajczak. W tym miejscu działacze Diamentu szczególne podziękowania kierują do swoich sponsorów: Urząd Miasta Gniezna, Bud-Dar Developer, Hil-Gaz, Nutrition Poland, Solid door, Decathlon, Willa Wzgórze Poręba, Wajm.pl, Apartos.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane