Jesteś tutaj:Sport Nowy kierownik zespołu MKS Mieszko
czwartek, 13 lutego 2020 07:57

Nowy kierownik zespołu MKS Mieszko

  mnopr
Nowy kierownik zespołu MKS Mieszko zdjęcie nadesłane

Klub ze Strumykowej podpisał umowę z nowym kierownikiem zespołu, który będzie wspierać drużynę w przygotowaniach do spotkań ligowych.

Do rozpoczęcia wiosennej rundy rozgrywek został miesiąc, a biało-niebieski klub przygotowuje się już nie tylko kadrowo, ale i fizycznie do zaplanowanych spotkań ligowych.

Aktualnie MKS Mieszko Gniezno podpisał umowę z Tomaszem Plaskatym, który w zmaganiach rewanżowych sezonu 2019/2020 będzie kierownikiem drużyny seniorów oraz wspomoże trenera Bekasa w przygotowaniu do spotkań ligowych. Jak informują działacze klubu, zakres zadań, ustalony wspólnie z prezesem, ma na celu przyniesienie efektów oraz usprawnienie codziennego funkcjonowania zespołu, podczas całej rundy wiosennej.
 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kibic piątek, 14 lutego 2020 18:05 napisane przez Kibic

    To Ci numer. Co się stało w Kołobrzegu? Aleluja i do przodu ;-) Może z Dawidem w pakiecie. To byłby dramat.

  • Link do komentarza Krystyna czwartek, 13 lutego 2020 08:40 napisane przez Krystyna

    Pod wodzą obecnego Prezesa Mieszko to wielkie bagno. Nie będę chodziła na ich mecze...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane