Jesteś tutaj:Sport Sukces gnieźnieńskich tenisistów na turnieju w Poznaniu
środa, 19 lutego 2020 08:10

Sukces gnieźnieńskich tenisistów na turnieju w Poznaniu

  mn
Sukces gnieźnieńskich tenisistów na turnieju w Poznaniu zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę na kortach Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu odbył się turniej ALT OPEN by  Tecnifibre.

Turniej zakończył się sporym sukcesem gnieźnieńskich tenisistów. W swoim debiucie Bartosz Frąckowiak wygrał pięć spotkań i zakończył zmagania na pierwszym miejscu ze stratą tylko jednego seta. Warto nadmienić iż w półfinale oraz finale Bartosz pokonał poprzednich triumfatorów tych zawodów. 

W turnieju pocieszenia natomiast triumfował inny gnieźnieński zawodnik Krzysztof Dzięcielski, który w finale pokonał Piotra Pińczaka z Poznania 6:4, 7:5. Co ciekawe Krzysztof w pierwszej rundzie turnieju głównego przegrał po zaciętym pojedynku z Bartoszem. Trzecim zawodnikiem z Gniezna był Tomasz Janas, który odpadł w półfinale turnieju pocieszenia. 

Sukces naszych tenisistów na poznańskich kortach pokazuje, że poziom gnieźnieńskiego tenisa jest bardzo wysoki i nasi zawodnicy są w stanie z powodzeniem rywalizować z powodzeniem na ogólnopolskich arenach. 

1 komentarz

  • Link do komentarza kibolo środa, 19 lutego 2020 18:59 napisane przez kibolo

    Brawo "juniory".Cały czas w Was wierzę.Sukces niebywały!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane